Warsztaty Elektroniki

Serwis informacyjny

Ścianki szczelne idealnie oraz na czas

Posted by on Jul 26, 2017

Ścianki szczelne idealnie oraz na czas

PGTS, zatem najzwyczajniej w świecie Polska Grupa Techniczno Sanitarna, funkcjonuje w Sosnowcu, na obszarze woj. śląskiego. Zaufaj nam pgts.eu ścianka szczelna gwarantujemy profesjonalne dokonanie. W ofercie naszej firmy możecie Państwo odnaleźć wykonywanie:

– ścianek szczelnych

– robót ziemnych i rekultywacyjnych

– odwodnień terenu

– sieci wodociągowych

– przyłączy domowych oraz obiektowych,

– instalacji sieci kanalizacji deszczowej

Oprócz tego możemy zaproponować wewnętrzne instalacje C.O i CWG, a na dodatek usługi w zakresie transportu albo pogrążanie grodzic.

Można śmiało powiedzieć, że PGTS to na dzień dzisiejszy jeden z bardziej wskazanych wyborów w całym regionie jeżeli wchodzą w grę ścianki szczelne i cała reszta. Mamy naprawdę niemałe doświadczenie, wielką wiedzę i umiejętności, do tego oczywiście dysponujemy odpowiednim sprzętem. Bardzo trudno nie powiedzieć także o grupie pracowników, którzy po prostu są zawodowcami, dla których najróżniejsze roboty ziemne czy ścianka szczelna definitywnie nie stanowią choćby minimalnego problemu.

W przypadku jakichkolwiek pytań odnośnie działalności naszej firmy, wystarczy zaznajomić się dokładniej z zawartością naszej strony internetowej, chociaż oczywiście można również skontaktować się z nami. Bez żadnego kłopotu odpowiemy na wszystkie pytania!